Херсон °C

З чим звертаються люди до приймальні Олександра Співаковського

Новости » Общество
0

З чим звертаються люди до приймальні Олександра СпіваковськогоПротягом двох тижнів до громадської приймальні народного депутата України Олександр Співаковський надійшло 21 звернення громадян, з яких 3 колективні. Більшість звернень стосувалось скарг на Херсонгаз, бездіяльність місцевої влади, правоохоронних органів тощо. Як і завжди, надходили звернення щодо отримання юридичних консультацій, на які надаватись усні та письмові консультації, бланки відповідних заяв, складено 1 позовну заяву.

Мінсоцполітики продовжує інформувати про основні положення змін у порядку нарахування житлових субсидій: https://www.msp.gov.ua/news/15702.html. Також, вже з 1 вересня при народженні батькам буде видаватись «Пакунок малюка», перелік товарів за посиланням: https://www.msp.gov.ua/news/15743.html.

На підставі скарг громадян до приймальні за два тижні було підготовлено та надіслано у відповідні державні органи 7 депутатських звернень.

Нагадуємо, що громадська приймальня працює щочетверга з 13:00 до 15:00 за адресою: м. Херсон, вул. Перекопська, буд. 39-А (зупинка вул. Ладичука), тел: 0552-49-60-09.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: