Херсон °C

Майже мільйон гривень на споруду для швартування в Гідропарку виявилося мало

Новости » Общество
0

За проведене будівництво споруди для швартування маломірних суден в районі Гідропарку МКП "Гарантія" сплатила ПП "МИРА-2013" 961 тис 554 грн.

До речі, директором ПП "МИРА-2013", що зареєстрована в селищі міського типу Зеленівка, являється Михайло Носков.

За останній час фірми Носкова для Гарантії продали вольєри для собак

По Бурназяна,14-а на 120 тис грн., також по Бурзаняна 14-а відремонтували каналізацію і тут же зробили ремонт бетонного майданчика під вольєри все це на 174 тис грн… Окрім того, у цього ж господаря придбали в Гідропарк три роздягальні за 30 тис грн., і три навіси на 30 тис грн. та інші придбання на сотні тисяч гривень із міського бюджету..

Цікаво, що інформація про те, що на сплачені майже мільйон гривень за проведене будівництво споруди для швартування маломірних суден відсутня інформація про тендер. Тут мають розібратися правоохоронні органи, яким чином витрачаються кошти з міського бюджету.

Щодо незручностей та скарг городян щодо нової споруди для швартування, сам директор КП Ігор Семенчев прокоментував так:

«Виходячи зі звернень цих громадян, на сесії міської ради № 95 від 20.03.2018р. було прийнято рішення побудувати переправу та весь пасажиропотік дачників проводити з нового причалу. Але запланованих потужностей виявилося недостатньо.

Необхідно закупити додатковий понтон та провести розширення пірсу з леєрним містком, щоб повністю забезпечити безперервне перевезення приблизно 400-500 осіб на день.

07.08.2018р. відбулися переговори між мером міста Миколаєнко В.В. та директором заводу «Палада» Меломаном В.Ф., на яких домовилися, що завод виконає цю роботу у стислий термін.- При цьому чиновник підкреслив. - Користування новою переправою для дачників, як і послуги для власників маломірних суден – безкоштовні!»

До слова сказати в соцмережах люди знімають відео, як їм приходиться вибиратися з цієї «парковки», і де вони клянуть кожного разу цих горе-чиновників.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: