Херсон °C

24 серпня у Херсоні відбудуться «Ігри Героїв»

Новости » Общество
0
Громадська організація «Серця Кіборгів», створена у 2015 році з метою надання всебічної соціальної, правової, благодійної підтримки громадянам, які брали участь в антитерористичній операції та сім’ям загиблих. Громадська організація має свої підрозділи у  Житомирі, Харкові, Білій Церкві, Чернігові а також у місті Ромни Сумської області. На сьогодні «Серця Кіборгів» опікуються понад 360 дітьми дошкільного та шкільного віку, батьки яких є учасниками АТО.
Цього року «Серця Кіборгів», за інформацією сайту Херсонської ОДА, долучилися до проведення спортивних змагань «Ігри Героїв». Це всеукраїнські кросфіт-змагання для поранених воїнів АТО та людей з інвалідністю. Головна мета ігор – психологічна  та фізкультурно – спортивна реабілітація Героїв. Учасники змагань прагнуть своїм особистим прикладом показати іншим людям з інвалідністю, що їм під силу повернутися до повноцінного життя.
24 серпня о 15-ій годині у Херсоні на Площі Свободи пройдуть всеукраїнські змагання з функціонального багатоборства «Ігри Героїв».  У них візьмуть участь понад 50 спортсменів з усієї України.
Захід проводиться за підтримки голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: