Херсон °C

У Каховці комунальники можуть відключити мешканцям ліфти та світло

Новости » Общество
0
Про це йдеться на сторінці міської ради в Фейсбук. Так, КП "Каховська керуюча компанія” попереджає, що на 1 серпня поточного року
в комунальників склалось складне економічне становище у зв’язку із заборгованістю населення за надані житлово-комунальні послуги.
"В разі не погашення заборгованості за послуги, які надає КП "Каховська керуюча компанія”, комунальне підприємство не зможе надавати Вам вчасно послуги передбачені складовою тарифу. А це і стала робота ліфтів, освітлення місць загального користування, поточний ремонт інженерних мереж, прибирання прибудинкової території та ін. Несплата за квартиру в деяких випадках може закінчитися, призупинення нарахування субсидій на комунальні послуги, поданням позову до суду з подальшим арештом, продажем квартири і іншого майна. Борг за комунальні платежі (сума) при цьому не має значення, досить самого факту прострочення і систематичного порушення договору. Боржникам, які прострочили платежі за житлово-комунальні послуги, будуть нараховувати пеню в розмірі 0,01% за кожен день затримки з оплатою", - йдеться в повідомленні.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: