Херсон °C

Олександр Співаковський: «Черговий крок до об’єднання зроблено!»

Новости » Общество
0

Олександр Співаковський: «Черговий крок до об’єднання зроблено!»Вчора, 22 серпня, засіданні Уряду було прийняте Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про погодження передачі цілісних майнових комплексів комунальних закладів освіти у державну власність», яким погоджено передачу з 1 січня 2019 р. цілісного майнового комплексу комунального вищого навчального закладу "Бериславський педагогічний коледж іменіВ. Ф. Беньковського" та цілісного майнового комплексу Генічеського медичного училища у державну власність з віднесенням їх до сфери управління Міністерства освіти і науки України. Приємної новиною поділився народний депутат Олександр Співаковський у соцмережі.

«З нетерпінням чекаємо підписання та реєстрації цього надзвичайно важливого документу.
Наступний крок – це підготовка відповідного рішення про приєднання цих закладів освіти до Херсонського державного університету як структурних підрозділів, як це і було вирішено трудовими колективами зазначених закладів освіти.
Від щирого серця дякую Прем‘єр-міністру України Володимиру Борисовичу Гройсману, Першому віце-прем’єр-міністру України - Міністру економічного розвитку і торгівлі Степану Івановичу Кубіву, Міністру освіти і науки України Лілії Михайлівні Гриневич, Голові Херсонської обласної адміністрації Андрію Анатолійовичу Гордєєву, Голові Херсонської обласної ради Владиславу Миколайовичу Мангеру за розуміння та підтримку у прийнятті цього надзвичайно важливого рішення», - привітав нардеп.

 

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: