Херсон °C

Свої права знають навіть діти

Новости » Общество
0

До Дня Незалежності України та у рамках всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» фахівці Херсонської юстиції завітали до маленьких херсонців дитячого садочку ШНД. Про це повідомляє прес-служба Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

Разом із Юстимчиком, спеціалісти розповіли дітлахам про історію свята, про державні символи. А після, в ігровій формі та завдяки розмальовкам на правову тематику, розповіли малечі про їх права та обов'язки.

Завдяки фахівцям Херсонської юстиції, малюки та вихователі дізнались про булінг та його види. Хлопчикам і дівчаткам нагадали про те, що всі люди рівні, кожного потрібно поважати та не ображати.

Наприкінці зустрічі дітлахи вивчили віршик Юстимчика про «Я МАЮ ПРАВО» та . А спеціалісти Херсонської юстиції роздали інформаційні буклети.

- Правосвідомість треба закладати змалечку. Діткам у доступній формі треба пояснювати, які вони мають права та як можуть їх захищати. Саме на це і спрямований наш проект «Херсонська юстиція дітям». Юстимчик разом із нашими фахівцями продовжить свою роботу в дитячих садочках і школах. І все заради того, аби наші діти зростали свідомими громадянами.- зазначив керівник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: