Херсон °C

Нацпарк «Нижньодніпровський» приймав онкологів міжнародної конференції

Новости » Общество
0

Учасники міжнарoдної наукoвo-практичної кoнференції oнкoлoгів з 11 регіонів України, Португалії, Туреччини та Ізраїлю, яка відбулася на базі Херсонського обласного онкологічного диспансера, мали можливість ознайомитися з чаруючою красою Нижньодніпровських плавнів, туристичними об’єктами Національного природного парку «Нижньодніпровський». Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті НПП «Нижньодніпровський».

Відділом рекреації Парку для гостей Херсонщини організовано екскурсійну подорож по Дніпру, річкам Кошова, Спортивна, Голопристанська Конка, Чайка на теплоході з підводними крилами «Нібулон. Експрес -4», безшумних човнах з електричними двигунами, прогулянковому теплоході «Гетьман». Начальник відділу рекреації Сергій Шкарупа провів ознайомчу екскурсію по набережній м.Гола Пристань – фестивальної «столиці» Херсонщини. Завітали також до природного комплексу ландшафтного заказника місцевого значення «Боброве озеро», що входить до складу Парку та є відокремленим туристичним маршрутом. Гості були приємно вражені гостинністю господарів садиби сільського зеленого туризму «Чайка», а також запашною дніпровською юшкою.

Організатори конференції звернулися до адміністрації парку з пропозицією продовжити в наступному році співробітництво, щоб познайомиться з другою за величиною в Європі дельтою річки Дніпро.

 

 

 


Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: