Херсон °C

Андрій Гордєєв вручив сертифікати кращим вчителям

Новости » Общество
0
Під час щорічної серпневої освітянської конференції вручив сертифікати на премії вчителям, випускники яких отримали максимальний бал за ЗНО з математики - 200 балів. Про це йдеться на сайті Херсонської ОДА. Таких вундеркіндів у Херсонській області було двоє, а виховувало їх 3 педагоги:
Новікова Лариса Миколаївна – вчитель математики Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови;
Барнаш Оксана Вікторівна – вчитель Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови;
Гудименко Ольга Анатоліївна – вчитель математики Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради при Херсонському технічному національному університеті та Дніпропетровському національному університеті.
Нагородив талановитих освітян голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.
- Дякую вчителям за такі показники і сподіваюся, що наступного року результати зі ЗНО на Херсонщині будуть краще минулорічних. Також хочу передати вітання та слова поваги кожному освітянину з початком нового навчального року. Ви - еліта держави! І саме ви формуєте майбутнє України, її економічне процвітання й духовне відродження!, - відзначив Андрій Анатолійович.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: