Херсон °C

Андрій Гордєєв: «Ми робимо все, щоб наші діти отримували якісну освіту»

Новости » Общество
0
27 серпня на базі Херсонського державного університету відбулася щорічна обласна серпнева конференція педагогічних працівників Херсонщини. Про це йдеться на сайті Херсонської ОДА. До передових педагогів Херсонської області також долучилися голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, народний депутат України Олександр Співаковський, а також директор Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Юрій Кононенко.
Конференція розпочалася з панельної дискусії на тему: «Херсонщина інвестує в освіту», модератором якої виступив директор Департаменту освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації Євген Криницький.
«Питання освіти для нас є номером один. Сьогодні перед нами стоїть питання, а що потрібно зробити, щоб наші діти не виїжджали в інші регіони після закінчення школи? Проаналізувавши цифри, ми спільно з представниками вищої школи вирішили створити першу і єдину в Україні програму людського капіталу», - розповів очільник Херсонщини Андрій Гордєєв.
Упродовж  2017-18 навчального року завдяки успішному впровадженню програми «Розвиток людського капіталу Херсонщини» в області спостерігалося збільшення контингенту студентів. У 2017 році питома вага тих, хто вступив до  закладів вищої освіти після закінчення загальноосвітніх шкіл ІІІ ступеня, збільшилася з 24,6% до 37%. Крім того, варто зазначити, що було проведено ряд заходів для збільшення вступників до вищих навчальних закладів Херсонщини.
Так, на базі 4-х ВНЗ (Херсонський державний університет, Херсонський національний технічний університет, Херсонська державна морська академія, Херсонський державний аграрний університет) створено Освітні центри «Крим-Україна», де здійснюється консультаційна допомога та супровід абітурієнтів з АР Крим щодо вступу до закладів вищої освіти області без сертифікатів ЗНО. У 2017 році звернулася 761 особа, з них вступила 71 особа. Всього у ВНЗ області навчається близько 400 осіб з АР Крим.
У 2018 році було розширено перелік спеціальностей: проліцензовано дві нові спеціальності. У Херсонському державному університеті - «Медицина» з ліцензійним обсягом  150 осіб, у Херсонському державному аграрному університеті - «Архітектура та містобудування»  з ліцензійним обсягом  50 осіб.
Таким чином, за підсумками вступної кампанії 2018 року лідером серед кількості вступників є Херсонський державний університет. До університету буде зараховано майже 2 тисячі студентів. До Херсонського державного аграрного університету -  1193 особи,  Херсонського національного технічного університету – 1272 особи, до Херсонської державної морської академії -  1255 осіб.
«Нам не вистачає 1700 вчителів, але завдяки програмі людського капіталу динаміка збільшується. Ми робимо все, щоб наші діти отримували якісну освіту, були конкурентоспроможними та не виїжджали з регіону», – Андрій Гордєєв.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: