Херсон °C

На Херсонщині туристи залишили 1,8 мільйона гривень

Новости » Общество
0
На Херсонщині туристи залишили 1,8 мільйона гривень За інформацією спеціалістів управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі станом на 27.08.2018 надходження туристичного збору від юридичних та фізичних осіб складають 1845,4 тис. гривень. Це на 36,1 відс. або 489,7 тис. грн. перевищує відповідний показник минулого року.
Підприємці узбережжя Азовського моря завершують цьогорічний курортний сезон із туристичним збором у сумі 740,6 тис. грн., який надійшов до місцевих бюджетів Генічеського району. Це на 122,4 тис. грн. або на 44 відс. перевищує показник надходжень за минулорічний період. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.
Наздоганяють генічан бізнесмени Голопристанського району, які зібрали бюджетам громад - 641,6 тис. грн. або 35 відс. від загальної суми надходжень туристичного збору по області. Значно збільшили відрахування збору податкові агенти на території курортної зони Каланчацького району. Вони зібрали для місцевих бюджетів 39,3 тис. грн., порівняно із 8,8 тис. грн. туристичного збору торік.
Нагадаємо: відповідно до п. 57.1 ст. 57 ПКУ платник податків зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого ПКУ для подання податкової декларації.
Граничний термін сплати податкових зобов’язань з туристичного збору за ІІІ квартал - 19 листопада 2018 року.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: