Херсон °C

«Поетична шафа» знову збирає херсонських письменників

Общество, Культура
0

«Поетична шафа» знову збирає херсонських письменниківЛіто вже закінчилося й «Поетична шафа» знову збирає херсонських письменників, музикантів та людей, які люблять творчість! 0 18:00 9-го вересня у кафе SHKAF відкривається новий, четвертий сезон разом.

Традиційно захід пройде у форматі «вільний мікрофон». Всі бажаючі зможуть прочитати улюблені поетичні та прозові рядки. Можна готувати не тільки свої, а й рядки інших письменників.

Любите театр і пишете поезію або прозу? Тоді Вам точно за адресою! Щомісяця на «Шафі» проходить творчий батл. Його переможець отримує запрошення на двох до театру! Записатись до участі у ньому можна, звернувшись у соц. мережах або за телефоном (050)-768-08-89. Набір учасників розпочато! Тож, не баріться!

Ніколи не писали? Що ж, у Вас буде чудова можливість спробувати! На "Поетичній шафі" Муза приходить до кожного! Особливо, до претендентів на звання "Поета місяця" – конкурсу експромтів. Фото "Поета вересня" висітиме у smart cafe "SHKAF" протягом наступного місяця.

Запланована колективна творчість – «безкінечний вірш». Будуть на «Поетичній шафі» і незвичні творчі виставки. Зокрема, «Підвішених рядків». Вона працює за принципом буккросингу. Кожен бажаючий може розмістити серед експонатів свій, або ж взяти на пам’ять один із творів сучасних письменників. Таким чином, рядки наших авторів "подорожуватимуть" містом і, сподіваємось, "вийдуть" і за його межі.

Окрім того, "Поетична шафа" замінює виставку картин на виставку фотографій шафовців! Тож, у кого є бажання, готуйте на неділю експонати виставки. Для цього достатньо обрати ваш портрет із "Шафи" (чорно-білий) або ж просто зроблені вами фотографії (кольорові), роздрукуйте та принесіть на захід!

Приходьте самі та беріть із собою друзів! На вас чекатимуть проза, поезія, жива музика, "скринька побажань" та ще багато цікавого!

Захід проходить за підтримки Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. Лавреньова, громадської організації "ФРІ" та Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша.

До зустрічі на відкритті четвертого сезону "Поетичної шафи"!

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: