Херсон °C

Система електронних петицій в Херсоні має запрацювати

Новости » Общество
0
В Херсоні не працює система електронних петицій. Однак, на думку громадських активістів, це можна виправити. Так завтра 30 серпня у обласному центрі відбудеться прес-конференція, щодо роботи системи електронних петицій у місті Херсон та підтримання за допомоги е-петиції створення Херсонського молодіжного центру.
У якості спікерів заходу запрошені представники: Херсонської міської ради; виконавчих органів Херсонської міської ради; Фонду громади «Захист»; координатор Асоціації молодіжних центрів у Херсоні; керівник проекту з практичного застосування електронних петицій.
Організатори заходу зазначають, що до 19 вересня проходить збір 250 голосів для підписання петиції про створення Херсонського молодіжного центру. Підписати петицію можна перейшовши за посиланням та зареєструвавшись на сайті через Bank ID https://e-dem.in.ua/kherson/Petition/View/77.
Прес-конференція відбудеться за адресою у креативному просторі HUBWAY. За додатковою інформацією можна звертатися до координатору проекту Лук’янової Людмили на ел.пошту mila.lukianova@gmail.com або за телефоном +380959257672.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: