Херсон °C

У Музиківській громаді поліпшують водогін

Новости » Общество
0
На новий водогін мешканці сіл Східненського територіального округу чекали десятки років, адже система була збудована ще в 50-ті роки минулого століття і за час її експлуатації значні ділянки прийшли у непридатність: часті пориви, особливо в зимовий період, приносять комунальному підприємству та населенню багато проблем і матеріальних, і моральних. Про це йдеться на сторінці Музиківської сільради у Фейсбук.
І ці проблеми ставали все актуальнішими. Тому пріоритетним завданням, яке постало перед керівництвом громади, стало цілодобове забезпечення якісною питною водою мешканців сіл. У 2016 році був розроблений проект по капітальному ремонту водогону в с. Східне, який у 2017-2018 роках був змінений та удосконалений. У 2018 році з сільського бюджету виділені кошти в сумі 1 млн. грн. та з державного бюджету (інфраструктурна субвенція) в сумі 1 млн 750 тис. грн. для проведення вищезазначених робіт.
Сьогодні проводяться роботи по капітальному ремонту водомережі в с. Східне працівниками ТОВ «ІнвестМонтажбуд» по вул. Українській, вулицях Південна та Миру. Далі такі роботи будуть проводитися по вулицях Молодіжна, Східна, ім. Т.Г. Шевченка та частині вулиці Ювілейна.
У перспективі на наступний рік планується закінчити роботи у с. Східне та розпочати проведення нового водогону в с. Загорянівка.
Вищезазначені роботи, приносять деякий дискомфорт мешканцям, але адміністрація сподівається на розуміння даної ситуації, підтримку з боку населення. 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: