Херсон °C

У Херсоні хочуть створити молодіжний центр

Новости » Общество
0
У Херсоні відбулась прес-конференція щодо роботи системи електронних петицій у місті Херсон та підтримання за допомоги е-петиції створення Херсонського молодіжного центру.
Організатори: Асоціація молодіжних центрів України та ГО «Громадсько-Політичний ХАБ» хочуть нарешті запустити в обласному центрі роботу електронних петицій. Статистика, яку зібрали активісти, грає зовсім не на користь міської влади Херсона Так, остання петиція, яку зареєстрували на сайті міськради, датована 1 лютого 2017 року. Всього за час дії проекту з електронних петицій було написано на адресу міськради 60 петицій, опубліковано 18, до процесу розгляду допущено 7,конкретної відповіді чи розгляду або ж винесення в порядок денний на сесію не отримала жодна петиція.
Зараз молодь хоче створити в місті Херсонський молодіжний центр. І навіть підшукали приміщення – це будівля на вулиці Суворова, колишня наукова медична бібліотека. У міськраді ініціаторам проекту заявили, що облрада має передати приміщення на баланс міськвиконкому.
- Ми плануємо, що в центрі буде 5 різних напрямків, - розповідає керівник проекту Павло. – Це простір для дозвілля, центр реалізації молодіжних ініціатив, тренінгів центр, культурний ХАБ «Ілюзіон», інфоофіс та хостел.
Електронна петиція щодо збору підписів по створенню Молодіжного центру в Херсоні триватиме ще 20 днів. Тож у всіх бажаючих є можливість долучитися та підтримати цей проект для молоді Херсона.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: