Херсон °C

Про напад на офіс Херсонської Самооборони - Наталія Вотеічкіна

Новости » Общество
0
Про розгортання подій в офісі Херсонської Самооброни під час прес-конференції розповіла журналістам голова Правого Сектору в Херсонській області. 
- Ми вже певний період часу готувалися до таких подій, - розповідає Наталія Вотеічкіна. - По-перше активна громадська діяльність Інни Усачової. По-друге, приміщення в центрі міста. Це ласий шматок. Плюс розмови Лілії Власової про те, що вона матиме офіс в центрі міста. Рік тому в квтні вже намагалися виселити Самооброну, але приміщення тоді залишили. Ще в травні Інна Усачова попросила в управлінні комунальної власності подовжити оренду приміщення. Міська влада не фінансує це формування. На оренду тоже грошей ніхто не дає. За цей час ніхто договір не подовжив... Двері до приміщення заварили - ось до чого дійшли активісти міськради. Інна звернулась до мене за допомогою. А там, у приміщенні, стався звичайний погром. Зникли цінні папери, вони шукали документи, повиносили листування...Реакція патрульних та поліції - то взагалі окрема розмова...
Нагадаємо, офіс Херсонської Самооборони розгромили, за словами керівника ГО Інни Усачової, депутат Дніпровської райради Олександр Власов та його дружина Лілія Власова. 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: