Херсон °C

Мисливці за «горючим» залишили село на Херсонщині без електроенергії та води

Новости » Общество
0
На території Херсонської області активно працюють енергетичні злодії. У погоні за легкими грошима зловмисники крадуть не тільки деталі електроприладів, які коштують тисячі гривень, але і трансформаторне масло, що призводить до виходу з ладу енергообладнання.
І що важливіше, своїми діями ці нечисті на руку люди залишають без електроенергії, а іноді й інших комунікацій тисячі громадян та соціально-важливих об’єктів.
Так, у селі Бойовому, що на території обслуговування Генічеського РЕЗу та ЕМ, злодії злили близько 200 літрів трансформаторного масла. У результаті протизаконних дій без електропостачання залишилась водонапірна вежа, що призвело до зупинки водопостачання населеному пункту. Наразі енергетики працюють над відновленням електропостачання населеному пункту. Сума завданих збитків Товариству встановлюється, - повідомляє прес-служба АТ «Херсонобленерго».
На місце крадіжки викликано поліцію.
Енергетики звертаються за допомогою до небайдужих громадян. Якщо Ви помітили підозрілих осіб біля трансформаторної підстанції або вже відчинену підстанцію, побачили роботи з демонтажу ліній або виявили зникнення енергетичного обладнання – відразу телефонуйте до поліції на номер «102» або на телефон служби безпеки підприємства 0552- 421-666.
Акцентуємо Вашу увагу, що працівники компанії завжди працюють у спецодязі з логотипом «Херсонобленерго» та пересуваються на автомобілях з відповідним маркуванням.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: