Херсон °C

Учасник АТО: "Сепаратизм в Херсоні - не надуманий"

Новости » Общество
0

Про прояви сепаратизму та про те, хто саме з міської влади прикриває злочини, які кояться в Херсоні, розповіли під час прес-конференції депутат міської ради Дмитро Ільченко та активіст, учасник АТО Андрій Наливайко.

На запитання – хто покриває злочини депутата Дніпровської райради Олександра Власова, відповів депутат міської ради Дмитро Ільченко:

- Пану Власову з боку міської влади було забезпечено повне сприяння. Він вигравав тендери на підрядні роботи по зеленим насадженням, його фірма «Радуга» виграла встановлення МАФу біля лікарні ХБК, на нашу думку це пов’язано з тим, що Власов є кумом Катерини Гандзюк. Тобто кришують саме органи міської влади, насправді міський голова Миколаєнко зараз вже взагалі не контролює тих людей, яких призначив сам. Тобто він не може вплинути ні на Алісу Вербицьку, ні комунальні підприємства. Тобто ця ситуація наглядно показала нам, що в місті мер нічого не вирішує. І мені здається, що якби на сталося нападу на офіс Самооборони Власов наступного разу просто когось би вбив.

Про розквіт сепаратизму в місті розповів учасник АТО Андрій Наливайко:

- Сепаратизм в Херсоні - він не надуманий. Один з факторів сепаратизму в Херсоні - це корупція. Той же Власов, який завдяки Катерині Гандзюк, яка позиціонує себе як активістка та патріотка, отримав підряди на виконання робіт. На нього заведені кримінальні справи дві за переведення фінансів в готівку - там суми до мільйона гривень. Насправді таких фірм, через які Катерина Гандзюк та мер Миколаєнко, відмивають гроші, дуже багато. Найцікавіше у цих справах Власова є те, де саме осіли відмиті гроші. А саме - в Російській федерації. Просто підставна людина зняла в банкоматі мільйон гривень, і виїхала до Росії, зараз перебуває в розшуку. Ось вам і патріоти - Гадзюк, Власов, Миколаєнко. Я розмовляв особисто з силовиками. І отримав таку інформацію - Василь Федін та Володимир Миколаєнко зараз оббивають пороги силовиків, обривають телефони - аби не чіпали Власова. От так і з’являється «фришування», яке тільки сприяє тому, щоб сепаратизм був на свободі. Від кожного з нас тепер залежить - сидітиме Власов чи ні. Я не буду приховувати - в мене особиста неприязнь до цієї людини. Бо коли я повернувся з АТО - і побачив що коїться в місті - в мене була глибока депресія. Просто поки я воював, то думав, що в Херсоні краще, ніж на війні. А потім побачив реальність - у місті створені шикарні схеми разом з мером, депутатами для відмивання величезних грошей. Цим так званим активістам немає чого нам доводити. Вони просто відмивають гроші, і зробили життя в місті нестерпним. Я вже готовий на те, щоб ліквідувати цю людину - Власова. Тому силовикам треба перестати брати гроші, а просто затримати цих людей. Бо, якщо Власов лишиться на свободі, для РФ це буде приклад того, що Херсонщина просто потонула в сепаратизмі.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: