Херсон °C

Училища Херсонщини отримали сільськогосподарську техніку

Новости » Общество
0
3 серпня на площі Свободи голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв вручив ключі від сучасної сільськогосподарської техніки закладам освіти Херсонщини. Про це йдеться на сайті Херсонської ОДА
.

Училища Херсонщини отримали сільськогосподарську техніку

 Так, Іванівський професійний аграрний ліцей отримав три трактори, культиватор суцільної обробки та розкидач причіпний. Чаплинський професійний аграрний ліцей – жниварку та зернозбиральний самохідний комбайн SKIF 280 Superior. У свою чергу, Великолепетиському професійно-технічному училищу №22 було передано ключі від двох тракторів.

Училища Херсонщини отримали сільськогосподарську техніку

 

Училища Херсонщини отримали сільськогосподарську техніку

 

«Другий рік поспіль ми передаємо сучасну техніку професійно-технічним училищам області. Дуже приємно, що ця техніка зібрана на «Херсонському машинобудівному заводі». Сьогодні наша задача полягає в тому, щоб зробити професійно-технічну освіту конкурентоспроможною. Щоб наш фахівець навчався працювати на новій техніці і потім був затребуваним на  ринку праці», –  зазначив очільник Херсонщини Андрій Гордєєв.
Також він розповів, що до кінця року ще на 8 млн грн буде придбано та передано сучасне обладнання з метою забезпечення якісної підготовки кваліфікованих робітників для аграрного сектору економіки.
Крім того, директор департаменту  освіти, науки та молоді Євген Криницький наголосив, що матеріально-технічна база закладів оновлюється вперше за 30 років.
Директор Чаплинського професійного аграрного ліцею Олена Коваленко подякувала керівництву Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонської обласної ради за допомогу та зауважила: «Це крок назустріч  молоді , яка бажає освоїти робітничі професії та стати гарними спеціалістами у своїй галузі».
Матеріально-технічна база закладів поповнилася сучасним обладнанням і технікою, що досягнуто шляхом створення навчально-практичних центрів сільськогосподарського спрямування на базі Професійно-технічного училища № 22 смт Велика Лепетиха, Чаплинського та Іванівського професійних аграрний ліцеїв.
Наразі центри укомплектовані новітніми тракторами, комбайнами та різноманітним підвісним устаткуванням.
Варто зазначити, що техніка була придбана за кошти державного бюджету, а саме витрачені були залишки освітньої субвенції області.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: