Херсон °C

«Херсонське кривосуддя»: 5 небезпечних осіб випустили з-під варти

Новости » Общество
0
Про кричущий випадок правосуддя в Херсонській області пише в соцмережі журналістка Лідія Григор'єва:
«Допоки увага активістів Херсона прикута до справи гризунів-біляшів, які побили жінку, голову Правого сектору в Херсоні, у Білозерському суді відбулось не менш резонансне кривосуддя: з-під арешту випущені 5 небезпечних осіб, які вбили в Залізному Порту 2 роки тому Павла Сушенцова.
Слідство тривало 2 роки, під час якого звинувачені перебували під арештом і весь час була загроза, що ті, хто вчинив злочин будуть випущені на волю. І тільки громадськість втратила контроль - це відбулось.
Знайомі Павла Сушенцова, якого виховувала бабуся, говорять, що сумніваються , що злочинці взагалі будуть покарані, бо їх випустили відразу під час судового засідання, а - наступне призначили на 17 жовтня. А його можна переносити і переносити.
Нагадаю,13 серпня 2016 року у селі Залізний Порт Голопристанського району на Херсонщині п'ятеро охоронців нічного клубу «Стамбул» убили 25-річного Павла Сушенцова. Чоловік із друзями святкував день народження. Увечері поїхали на пляж, хотіли зустріти схід сонця. Біля клубу «Стамбул» компанія дівчат сперлася на шезлонги. До них вийшов охоронець. Почав кричати, щоб забралися. Паша попросив добирати слова. За мить той сторож повернувся з чотирма колегами. Забили чоловіка до смерті за півтори хвилини», - йдеться в повідомленні
.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: