Херсон °C

У Херсонській області тривають військові тактичні навчання

Новости » Общество
0
Протягом 3-12 вересня у Херсонській області триватимуть військові тактичні навчання 124-ої окремої бригади територіальної оборони.
4 вересня та 5 вересня призовники склали присягу до військової служби на вірність Українському народові.
Голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв привітав із цією важливою подією учасників, які проходять навчання у Генічеському районі. Про це інформує сайт Херсонської ОДА.
«Явка призовників більше 100%. Важливо, що такий потужний батальйон розташовується саме на прикордонній території, адже до окупованого Криму звідси декілька десятків кілометрів. Амуніція, зброя і сама система навчань узгоджена безпосередньо з Генеральним штабом.  Тут ми вчимося не просто натискати на курок. Основна наша ціль - навчитися працювати, як єдиний організм. Пишаюся, що Херсонщина - одна з областей, яка зібрала бригаду тероборони за короткий проміжок часу», - наголосив Андрій Гордєєв. 

У Херсонській області тривають військові тактичні навчання


Сьогодні призовники під керівництвом представників Одеського військового комісаріату, серед яких є безпосередні учасники бойових дій на сході держави, приступлять до отримання первинних знань із військової справи, необхідних для виконання завдань за призначенням.

У Херсонській області тривають військові тактичні навчання

 

У Херсонській області тривають військові тактичні навчання

 

Крім того, до завдань військ територіальної оборони належить охорона органів державної влади, місцевого самоврядування, важливих об’єктів і комунікацій, розгортання та несення служби на блокпостах, підтримання безпеки та правопорядку на відповідній території (районі, місті), тощо.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: