Херсон °C

Мешканці прикордонних районів біля заводу «Титан» продовжують скаржитися на стан здоров'я

Новости » Общество
0
Місцеві жителі прикордонних районів – Чаплинського та Каланчацького – продовжують звертатися до лікарів, стосовно стану здоров’я після ситуації на кримському заводі «Титан».
Нагадаємо, місцеві мешканці найближчих сіл – Григорівки та Першокостянтинівки помітили, що на заводі стався викид ще в ніч з 23 на 24 серпня. А ось звертатися до лікарів зі скаргами вони почали лише на цьому тижні.
У коментарях в соцмережах селяни зазначають, що про ситуацію дізналися тільки в понеділок – 3 вересня. Більше скарг у дітей – шкільного та дошкільного віку на головний біль та першіння в горлі. Вчора бригада обласних лікарів виїхала на місце аби оглянути пацієнтів. За робочий день вдалося обстежити трохи більше 300 людей, однак, стверджують селяни, цього недостатньо. Адже навіть у районному центрі – тепер центрі громади – Чаплинці немає свого ЛОРа – там працює тільки приватний лікар.
Однак, керівник Департаменту охорони здоров’я Херсонської ОДА Віктор Короленко повідомив журналістам у телефонній розмові про те, що робота з прийому буде продовжена та організована на місцях.
Тобто, напевно, сьогодні місцевим мешканцям вже мають повідомити який буде графік прийому лікарів. Наголошуємо, якщо Ви погано себе почуваєте – звертайтесь одразу до лікарів. Поки що офіційних причин хвороби не називають, але лікарі пообіцяли провести необхідні дослідження та зробити аналізи. Поки цього немає, можна отримати першу медичну допомогу і в місцевих пунктах – ФАПах чи амбулаторіях.
 Офіційний коментар Віктора Короленка щодо ситуації з прийомом лікарів:
«Мирненська ОТГ заключила договір з Чаплинською райлікарнею, всю медичну субвенцію направлено туди. Наразі є домовленість, що ЛОР, котрий приймає у платному кабінеті, прийме людей безкоштовно! Але! Спершу всі, хто погано себе почуває, мають звернутися до свого сімейного лікаря в обов’язковому порядку! І тільки тоді, коли лікар побачить необхідність, зі спеціальною відміткою відправить вас до ЛОРа. Прошу з розумінням поставитися і до лікарів – вони зараз на себе беруть велику відповідальність. Також ми чекаємо на результати досліджень лікарів, які працювали вчора – нагадаю 15 дітей з тих районів направили до херсонських лікарень», - підкреслює Віктор Короленко.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: