Херсон °C

Співаковський: «При розгляді законів про інтелектуальну власність, депутатів в залі має бути більше, ніж при голосуванні нафтових чи газових питань»

Новости » Общество
0
Про це народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», перший заступник Голови Комітету з  питань науки і освіти Олександр Співаковський наголосив під час виступу у Національній академії державного управління при Президентові України.
За словами парламентаря, Академія є головним державним закладом вищої освіти України,  який готує майбутню еліту нашої держави, тому у своєму виступі наголосив на важливості зміни «парадигми і зміна підходів влади, за яких освіта буде розглядатись зовсім по-іншому».
 «На жаль, сьогодні вища освіта і наука віднесена до нової соціальної політики. Це – абсолютна помилка. Якщо далі ми розглядатимемо освіту як соціальну галузь, це означатиме, що більшість талановитих людей буде покидати Україну, – підкреслив парламентар. - Це відбувається через те, що у нас не сприймають і вищу освіту і освіту взагалі, як зону інвестування, як зону, де створюється найголовніший продукт – людина».
Також народний депутат зауважив, що сьогодні змінюються знання, змінюються технології, але людина сьогодні, як і завжди, вирішує все.
 «Саме людина є носієм знань, і тому не дивно, що в світовому розподілі країни, де є найбільш потужні люди, які створюють нові ідеї та мають можливість їх реалізувати, знаходяться в топі. А ми, на жаль, займаємо 120 -130 місце в світовому рейтингу», – зауважив політик.
«І лише тоді, коли під час розгляду законопроектів про інтелектуальну власність народних депутатів в залі буде більше, ніж при розгляді нафтових, газових питань чи питань розподілу влади, ми зможемо говорити про те, що Верховна Рада має ту ступінь зрілості, яка дозволяє формувати не сировинні, а абсолютно інші, інноваційні, пріоритети», – переконаний Олександр Співаковський.
Також народний депутат під час свого виступу наголосив на проблемах реформи вітчизняної школи, окремо загострив увагу присутніх на критичних проблемах з підготовкою учителів фізики, математики та хімії, яких готується мізерна кількість. А це вже в найближчому майбутньому, на думку політика, може призвести до катастрофічних наслідків для нашої держави.
«Інвестування в освіту – це інвестування в майбутнє, інвестування в людину! І коли людина це зрозуміє, то вона залишиться вдома і створюватиме значну додану вартість, що, в свою чергу, зумовить потужний поштовх до розвитку всієї економіки нашої країни», - резюмував виступ Олександр Співаковський.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: