Херсон °C

Лікарі оглянули дітей у селах Чаплинського району

Новости » Общество
0
Вчора, 12 вересня, лікарями вищої категорії Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні проведено запланований повторний медичний огляд мешканців сіл Першокостянтинівка та Григорівка Чаплинського району у зв’язку із загостренням екологічної ситуації на території населених пунктів. Про це повідомляє сайт Херсонської ОДА.
Так, два педіатри, лор і терапевт у Першокостянтинівському фельдшерсько-акушерському пункті провели огляд 37-ми дітей і 14-ти дорослих. Окрім того, з перевіркою завітали й у місцевий дитячий садочок, де оглянули 12 діточок дошкільного віку.
У селі Григорівка Чаплинського району перевірили стан здоров’я 128-ми дітей у дитсадку.
За результатами планових медичних оглядів головний лікар Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні Інна Холодняк прокоментувала:
«У Григорівці всі дітки виявилися здоровими, а у Першокостянтинівці лікарі діагностували випадки респіраторних захворювань, одному оглянутому було рекомендовано звернутися в лікарню через загострення старого хронічного захворювання. Жоден з виявлених випадків захворювань ніяк не пов’язаний із погіршенням екологічної ситуації на території Чаплинського району».

Лікарі оглянули дітей у селах Чаплинського району

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: