Херсон °C

Суддя Варняк про «смотрящих» у Верховному Суді

Новости » Общество
0

Суддя Херсонського окружного адміністративного суду Варняк С.О. публічно обізвав голову Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Михайла Смоковича «смотрящим» та «серым кардиналом».
За даними «Народного контролю» Херсонщини 11.09.2018 року Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду почав розгляд адміністративного позову судді Херсонського окружного адміністративного суду Варняк С.О. до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Справа розглядається колегією із 5 суддів, де головуючим суддею обрано суддю Верховного Суду Желтобрюх І.Л., членом комісії є суддя Верховного Суду, голова Касаційного адміністративного суду Верховного Суду Смокович М.І..
Суддя Варняк С.О. оскаржує дії Вищої кваліфікаційної комісії суддів України щодо включення його до списку суддів, що підлягають кваліфікаційному оцінюванню та вважає його включення незаконним. Після подання Варняк С.О. клопотання про забезпечення позову шляхом заборони Вищій кваліфікаційній комісії суддів України проводити його оцінювання до розгляду його справи по суті, колегія суддів видалилась до нарадчої кімнати. Варняк С.О., напевно забувши, що здійснюється он-лайн трансляція судового засідання, на всю Україну почав в образливій формі коментувати участь у колегії голови Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Михайла Смоковича. Варняк С.О. дослівно назвав Смоковича М.І. «смотрящим» та «серым кардиналом».
Запис судового засідання можна переглянути на сайті Судової влади України, запис від 11.09.2018 Справа № 9901/636/18.
У зв’язку з об’явою перерви в слуханні справи, наступне судове засідання призначено на 25.09.2018 р. о 14.00 в приміщенні Херсонського окружного адміністративного суду в режимі відео конференції з Верховним Судом за адресою м. Херсон, вул. Філатова, 29.
Херсонський «Народний контроль» вважає, що такі дії судді Варняк С.О. є порушенням Бангалорських принципів поведінки суддів та повинні тягнути за собою відповідну юридичну відповідальність, оскільки підривають авторитет та довіру до Судової системи в цілому.
Ганебним є той факт, що сам суддя виходить не вірить в справедливе судочинство, що вже казати про простих громадян які звертаються до суду. Оскільки на відео добре чути, що суддя називає свого найвищого керівника адміністративного Верховного суду жаргонними словами, які притаманні злочинному світу.
Також, за даними «Народного контролю» суддя Варняк С.О. приймає участь у конкурсі на зайняття вакантної посади у складі Верховного Суду.


Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: