Херсон °C

У Херсоні 13 пар відзначили «золоті весілля»

Новости » Общество
0

У Херсоні 13 пар відзначили «золоті весілля»Уже 16 років, напередодні святкування Дня міста Херсона, Центральний РАЦС влаштовує акцію – вшанування пар, які прожили разом 50 і більше років.

Цьогоріч на святкування 13 вересня завітали 13 пар. Наприклад, родина Волкових - Валентина та Валентин – живуть разом уже 65 років!
Привітати наречених прийшли рідні, керівництво Херсонської юстиції та керівництво міста.
У кожної із пар – своя історія, кожне подружжя пізнало багато радості та горя. Проте, незважаючи на все, вони змогли зберегти головне – кохання та довіру один до одного.
Яке ж весілля без обручок, шампанського та подарунків? Херсонська юстиція презентувала молодятам грошове дерево, як символ сімейного затишку та добробуту.
Молодятам влаштували справжнє свято, адже у багатьох з них не було першого великого весілля. Своєю творчістю гостей радували вокалісти Херсонського драмтеатру імені М.Куліша.
Пари хвилювалися, певне, як і в день, коли одружувались. Особливо під час вальсу та поцілунків під вигуки «Гірко».
Самі пари закликали присутніх берегти своїх половинок, мати терпіння та вміти прощати. І вірити, що кохання здатне подолати все!

«Цією нашою доброю традицією ми хочемо показати, що велике кохання непідвладне часу та різним перепонам. Воно всепереможне та здатне надихнути людину на великі звершення. Такі пари передають власну мудрість тим, хто тільки створив родини і подають їм приклад», - зазначив керівник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: