Херсон °C

Обласна служба зайнятості знайомить молодь з зеленим туризмом

Новости » Общество
0

11 вересня на «Зелених хуторах Таврії», що у Голопристанському районі, Херсонський обласний центр зайнятості дав старт міжрайонному масовому заходу з орієнтації школярів і безробітних на самозайнятість і професії туристичної сфери, що триватиме до кінця місяця. Про це повідомляє відділ організаційно-інормаційної роботи та архівної справи Херсонського обласного центру зайнятості.

Захід має на меті ознайомити учнів з перспективними напрямками роботи – стародавніми видами діяльності, ремеслами, що застосовувались на півдні України у минулі сторіччя, а дорослих – з видами самозайнятості і формами організації дозвілля.

У співдружності з Олександром Долинком, одним з співзасновників проекту «Зелені хутори Таврії», було створено імпровізований хутір служби зайнятості, на якому фахівці обласного і Голопристанського міськрайонного центрів зайнятості спонукали молодь і дорослих до зайнятості в сфері зеленоготуризму, знайомили із відповідними професіями. Подальший маршрут «хуторами» – ковальському, з гончарства, лозоплетіння, цірюльному, гутницькому, кожум’ячному тощо відбувався у формі майстер класів і знайомив відвідувачів з секретами фахової майстерності.

У цей день на заході було 650 учасників. А до кінця місяця за сприяння обласної служби зайнятості «Зелені хутори» відвідають понад тисячу осіб з різних районів області.

Розвиток сфери відпочинку, зокрема зелений туризм, великою мірою визначають економічний стан області. Тож на сьогодні й на майбутнє ця галузь потребуватиме фахівців, підприємців, зусилля яких допоможуть її розбудові. І обласна служба зайнятості бачить своє завдання у допомозі тим, хто реалізуватиме свої задуми у цій сфері.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: