Херсон °C

Про екологічну ситуацію у Каланчацькому й Чаплинському районах

Новости » Общество
0
Вчора керівники відповідних служб та установ розповіли щодо вжитих заходів з попередження виникнення надзвичайної ситуації у зв’язку з ускладненням екологічної ситуації на території Чаплинського та Каланчацького районів Херсонської області - інформує сайт Херсонської ОДА. 
Заступник голови Херсонської ОДА Вадим Чабан одразу поінформував, що за даними фахівців перевищень гранично допустимих концентрацій шкідливих речовин на території Каланчацького й Чаплинського районів не зафіксовано.
«Мобільні групи лікарів і лабораторії продовжують моніторити ситуацію у шести населених пунктах, найбільше наближених до тимчасово окупованої території Криму й заводу «Титан». На сьогоднішній день екологічна ситуація не перевищує встановлені норми й показники останніх трьох років. Підстав для заходів з евакуації місцевого населення немає, але для того, щоб упередити їх можливу появу на оздоровлення до курортного міста Скадовськ було відправлено 509 осіб – це діти, їх батьки та вагітні жінки», - зауважив Вадим Чабан.
Директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Короленко підтвердив те, що уражень шкідливим хімічними речовинами не зафіксовано. Адже, починаючи з 4 вересня, на території двох районів працюють бригади лікарів вищої категорії, які систематично здійснюють планові огляди серед школярів, дорослих людей і дітлахів у дитсадках.
Ніна Левенець, заступник директора Департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації, додала, що навіть знаходячись на оздоровленні у Скадовську, школярі частково продовжують навчальний процес, займаючись із тамтешніми й своїми вчителями. Хто не побажав їхати в оздоровчі табори, продовжує навчання й відвідування дитячих садків за місцем проживання.
Окрім того, у задовільному стані перебувають і прикордонники, які знаходилися на першій лінії адміністративного кордону, й були відправлені для додаткового обстеження в Одесу.
Як зазначив начальник Азово-Чорноморського регіональної прикордонної служби України Олександр Пімєнов, вже найближчим часом буде поновлено звичний режим роботи КПВВ «Каланчак», який наразі приймає тільки громадян, які перетинають кордон з Криму на материкову частину України. Через підвищену забрудненість КПВВ «Каланчак» планується пришвидшене поновлення роботи пропускного пункту «Чаплинка». При цьому за останні десять днів на КПВВ «Каланчак збільшення вмісту у повітрі, ґрунті й воді шкідливих хімічних речовин зафіксовано не було.
Щодо остаточних результатів лабораторних аналізів атмосферних показників поінформував директор Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Юрій Попутько:
«Є аналізи, результати яких можна отримати вже за декілька днів, а є ті, які робляться тижнями. Вже у найближчі дні чекаємо перші фахові аналізи з Харкова».
Наразі екологічна ситуація у Каланчацькому й Чаплинському районах контрольована й не вимагає здійснення додаткових екстрених дій.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: