Херсон °C

Подарунок до Дня міста від «Херсонської енергосервісної компанії»

Новости » Общество
0
До дня міста Херсона одне з комунальних підприємств вирішило зробити міській владі подарунок. Мова йде про КП «ХЕСКО», яке останнім часом розвивається та йде вперед великими кроками. Цього разу величезним кроком уперед для всього міста стала розробка програми з системи енергоменеджменту.
Простими словами, це означає відслідковування показників лічильників, аналіз енерговитрат бюджетних підприємств міста та планування енергозберігаючих заходів, аби зекономити таким чином кошти з міського бюджету.
- Ми впевнено говоримо про те, що система енергоменеджменту в Херсоні вже на фінішній прямій, - зазначає керівник КП Лариса Леонова. - З нового року ми повністю передаємо її міській владі. Понад 100 комунальних закладів вже працюють з нашою програмою, інші ще в стадії переходу. Всі ці зміни ми робимо не лише, щоб підрахувати скільки енергії чи води витрачає садочок чи школа. А для того, щоб проаналізувати енерговитрати та запропонувати оптимальний шлях розвитку для бюджетної установи. Якщо наша система працюватиме у повну силу, то вже за 2 роки можна досягти значної економії енергії.
Впровадження міської системи енергоменеджменту стало можливим завдяки роботі практиків. За словами Лариси Леонової це як працівники «ХЕСКО», так і бюджетних установ, наприклад міського управління освіти.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: