Херсон °C

Мер Херсона не цікавиться витратами з міського бюджету

Новости » Общество
0
Акція привернення уваги міської влади до стану справ у відділі реєстрації місця проживання відбулася під стінами Херсонського міськвиконкому. Активістів запросив до себе міський голова Володимир Миколаєнко. Разом з представницею відділу реєстрації фізичних осіб, він почав запитувати у херсонців – з якою проблемою цього разу вони прийшли під стіни міськради.
Нагадаємо, акція називалася «Херсон, вмикай IGov!», і стосувалася запровадження у місті програми, яка дозволить в електронному режимі будь-якому херсонцю взяти талон та подати документи до відділу реєстрації проживання фізичних осіб. Цю програму пропонують затвердити ось вже 2 роки, вона абсолютно безкоштовна.
Особливо цікаво було спостерігати обличчя мера, яке видавало здивування. Начебто він не чув про проблему від якої кілька тисяч (щонайменше) херсонців вже потерпають не один місяць.
- Мені тут щойно дали листа...Попрошу надалі надавати документи напередодні. Стосовно порталу IGov. Мені тут рекомендують прийняти відповідне розпорядження…, - сказав мер присутнім.
І поцікавився чи коштує програма або підключення до неї грошей, на що отримав вичерпну відповідь.
- Програма не коштує ні копійки, підключення до неї теж. Я неодноразово звертався до вас листами, приходив особисто, але за 2 роки це нічого не дало, - розповів представник порталу IGov у Херсоні та області Павло Кулик. – У Херсоні було запущено 12 соцпослуг на порталі IGov, і це завдяки підтримці і неодноразовим зверненням. Але щодо відділу реєстрації місця проживання нас ніхто не почув.
Натомість представниця відділу реєстрації місця проживання зауважила, що місто збирається придбати і вже оголосило тендер на іншу програму. Вона начебто має виконувати функції схожі з IGov, але за словами чиновниці, у цих програм різні можливості. Коштує програма, яку хочуть купити – 1,5 мільйона гривень. До того ж пані додала, що нині херсонці теж можуть взяти талон на прописку чи виписку на сайті міської ради. Звісно, нині (можливо навіть з цього тижня) це так і є.Але всю весну і літо цього року херсонці простоювали на спеці нескінченні черги, аби взяти талон у відділі, адже на сайті міськради ЗАПИС НЕ ПРАЦЮВАВ!
Останнє питання від панаМиколаєнка звучало зовсім дивно:
- То на що ж нам витрачати 1,5 млн. грн.? Ми оце вже 2 роки говоримо про те що цих черг не повинно бути. Чого ж ми не можемо налагодити цю роботу? Яка програма потрібна, інші керівники?, - зазначив мер.
Цікаво, виходить міський голова не знає які керівники у відділі реєстрації місця проживання? Чи не знає, на що витрачаються кошти з міського бюджету?

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: