Херсон °C

У студентів ХДУ нова традиція

Новости » Общество
0

З 14 по 16 вересня на базі спортивно-оздоровчого табору Херсонського державного університету «Буревісник» відбулася «Школа сучасного молодого лідера». Найталановитіша молодь нашого навчального закладу зібралася на узбережжі Чорного моря, аби започаткувати нову традицію та прийняти до університетської родини новоспечених студентів. Про це повідомляє прес-центр ХДУ.

На захід завітали народний депутат України Олександр Співаковський, голова Лазурненської селищної ради Сергій Бєлік, проректори, декани факультетів ХДУ.

«Майбутнє Херсонщини, – саме так звернувся до студентів Херсонського державного університету Олександр Співаковський. – Щоразу ми замислюємося над тим, хто такий лідер? Це людина, яка веде за собою інших задля того, аби зробити життя кращим», – наголосив нардеп.

Олександр Володимирович побажав молоді набувати основних якостей лідера – професійності, наснаги та мотивації. «Ми з вами будемо будувати життя, кар’єру і краще майбутнє саме тут, на Херсонщині», – підсумував нардеп.

Також Олександр Співаковський разом з деканом факультету української філології та журналістики Володимиром Олексенком вручили новоспеченим студентам символічний ключ від знань.

Протягом трьох днів перебування в спортивно-оздоровчому таборі для студентів відбулися дайджест-секції, тімбілдінг, туристичний квест, присвячений екологічному захисту навколишнього середовища України, спортивно-фестивальна програма «Дев’ятий вал».

Також у рамках заходу молодь відвідала групові тренінги, які провели професор Інституту неофілології Поморської Академії у Слупську (Польща) Тадеуш Осух, провідні спеціалісти ХДУ з наукової роботи, міжнародних відносин, медичного та правового напрямку, анімаційної діяльності.

Та, найголовніше, на заході відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти Херсонського державного університету. Разом з головою профспілкової організації студентів ХДУ Олександрою Писларь першокурсники урочисто зачитали клятву студентів. А наприкінці «Школи сучасного молодого лідера» на молодь чекав святковий гала-концерт та салют.

Та, як вважає молодь, бути студентом – це велика радість, а бути студентом Херсонського державного університету – це подвійна радість, особливо, коли обрана професія – за покликанням!

Саме такі талановиті, креативні, яскраві та енергійні першокурсники поповнили велику родину Херсонського державного університету. І тепер попереду на них чекають роки навчання в одному з кращих університетів півдня України, безсонні ночі над конспектами, незабутні репетиції перед фестивалем мистецтв «Молода хвиля», студентським КВК та ще багато чого цікавого.

 

 

 

 

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: