Херсон °C

Економити бюджет у Херсонській міськраді не звикли

Новости » Общество
0
Херсонська міська рада могла з міського бюджету зекономити 1,5 млн. грн. Одначе, їм безкоштовна програма не підійшла. Це сьогодні дала зрозуміти активістам керівник відділу реєстрації місця проживання міськвиконкому Світлана Бєседіна.
Виписатися з квартири чи вписатись, отримати довідку - потрібно максимум 10 хвилин – зазначають експерти, які працюють з онлайн-послугами вже не перший рік. В Херсоні це займає місяці! Про те, як запровадити онлайн-послуги через портал IGOV, розповів координатор проекту по Херсону та області Павло Кулик:
- Портал онлайн-послуг був створений ще в 2015 році. З того часу ми й оббиваємо пороги міського відділу реєстрації в Херсоні. Зараз по місту працює 60 онлайн-послуг, але всі вони пов’язані з управлінням соцзахисту, міграційною службою, фіскальною службою тощо. Тільки відділ реєстрації чинить такий спротив нашій ініціативі. Ми розробили безкоштовний тестовий сайт, показали працівникам відділу, як це працює, однак нас ніхто й досі не почув. Ми хочемо одного – аби людям було простіше зареєструвати місце проживання, не виходячи з дому зареєструватися на прийом, зібрати вдома документи, та у визначений час прийти до відділу, віддати квитанцію та документи – і це займе 3-5 хвилин, а не півгодини! Звісно, головним фактором у цьому виступає ініціатива та бажання міської влади, місцевого самоврядування. Наприклад, ОТГ Херсонщини самі проявляли ініціативу, йшли назустріч, і ми маємо результат – і кількох ОТГ працює більше онлайн-послуг, аніж в Херсоні!
 


0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: