Херсон °C

«Єдиний щит» про роботу Бюро журналістських розслідувань

Новости » Общество
0

«Єдиний щит» про роботу Бюро журналістських розслідуваньВ громадській організації «Єдиний щит» відбулося позачергове зібрання активу. Темою для зустрічі стало обговорення перших позитивних результатів роботи нещодавно створеного Бюро журналістських розслідувань. В ході спілкування учасники зібрання поділилися напрацюваннями та розглянули пропозиції стосовно подальшої роботи Бюро.

Зазначимо, що за ініціативи активу громадської організації «Єдиний щит» в складі організації було створено Бюро журналістських розсувань. Бюро має на меті залучити до своїх рядів юристів, журналістів, експертів з різних сфер життєдіяльності, співпрацювати з іншими журналістами та організаціями, та спрямовувати свою діяльність на захист своїх прав і свобод громадян, захист довкілля та здоров’я людей, та інші актуальні теми, що хвилюють жителів Херсонської області. Основними формами діяльності Бюро є власні розслідування, надання правової допомоги за зверненнями громадян до організації та висвітлення результатів роботи в засобах масової інформації.

Голова правління громадської організації «Єдиний щит» Валерій Літвін підкреслив, що Бюро журналістських розслідувань має на меті допомагати владі вирішувати нагальні проблеми громадян. Адже інколи чиновники не завжди володіють достовірною інформацію стосовно тих чи інших питань громади. А професійно сильний юридичний сектор організації допоможе громадськості слідкувати за ходом розслідувань особливо резонансних проблем. 

За словами В.Літвіна на ряд проблемних питань, які підняли члени організації, вже позитивно відреагували органи місцевого самоврядування. Це стосується, зокрема, питань благоустрою в Парку Слави м.Херсон та відсутність очисних споруд в м.Берислав. Журналісти «Єдиного щита» наразі працюють над вивченням проблем та проводять розслідування стосовно інших запитів громадян.

В Бюро вже сформовані групи для роботи в кожному районі області, до складу яких увійшли журналісти, юристи і місцеві члени громадської організації. На думку керівника Бюро Юрія Толстікова, такий підхід дасть можливість отримувати необхідні відомості з віддалених населених пунктів, забезпечувати їх об'єктивну перевірку, своєчасно готувати і публікувати інформацію в пресі. 

Співкерівник Бюро журналіст Тетяна Дергачева підкреслила, що активна зацікавленість громадськості в суспільному житті краю лише сприятиме його розвитку. Громадська організація «Єдиний щит» на сьогодні вже досить відома і започаткована робота лише допоможе громаді стати кращою та успішнішою. 

Керівник юридичного напрямку, адвокат Юрій Сначов відмітив, що робота Бюро це досить вагомий крок в діяльності організації. Юристи організації нададуть правову якісну оцінку діяльності чи бездіяльності органів місцевої влади та професійну підтримку у вирішенні будь-яких правових питань. 

Для того, щоб звернутися за допомогою в Бюро журналістських розслідувань громадської організації «Єдиний щит» можна написати звернення на офіційну сторінку «Центр Валерія Литвина» у Фейсбуці або на електронну пошту - gazetaedynyuschit@gmail.com.

У повідомленні необхідно коротко описати свою проблему і залишити контактні дані, вказати адресу електронної пошти та номер телефону.

 

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: