Херсон °C

У Херсоні обговорили посилення співпраці України та Литви

Новости » Общество
0

У Херсоні обговорили посилення співпраці України та Литви У четвер, 27 вересня, в Прес-клубі Новий день відбулася презентація нової платформи www.lituk.eu.

Метою платформи є впровадження суспільно важливих проектів за участю українських та литовських організацій третього сектору. Платформу створено у рамках україно-литовського проекту «Участь у державному управлінні: можливості для молоді», який впроваджується ГО «Молодіжна Альтернатива» та ГО «Асоціація місцевих громад Литви» (LVBOS) за сприяння Міністерства Закордонних Справ Республіки Литви.

Платформа дозволить всім охочим дізнатися більше про актуальні грантові можливості та поточні конкурси, відкриті для україно-литовської кооперації між ГО, НУО та іншими організаціями. Зважаючи на те, що більшість таких проектів передбачає наявність партнерства між установами/організаціями, то така платформа є ключовим кроком для пошуку потенційних ко-аплікантів в обох країнах з можливістю шукати за пріоритетами роботи. Така база організацій значно полегшить пошуки партнерів і дозволить підвищити кількість та якість проектів. Зареєструвавши на платформі свою організацію чи установу, українці отримають чудову нагоду не лише для активного пошуку, але їхні профайли в скороченому вигляді будуть доступні для контактування з боку литовських організацій.

Крім того учасники прес-конференції обговорили питання посилення співпраці України та Литви шляхом збільшення україно-литовських проектів. Дані заходи дають можливість переймати досвід Литви у багатьох сферах. Такі обміни дуже важливі для представників влади та громадських активістів з України та Литви.

Серед доповідачів пресконференції були:

- Реда Кнеизевициене (Reda Kneizeviciene), керівник «Асоціація місцевих громад Литви» (LVBOS)

- Аудриус Раскаускас (Audrius Raskauskas), Голова молодіжного клубу „Бігеріс" (LVBOS)

- Егле Пликаитиене ( Egle Plikaitiene), Староста нромади Моколаі м. Маріямполе, Віцепрезидент асоціації Старост Литви

-Гинтас Ясиулионис, Староста села Рукли, Віцепрезидент асоціації Старост Литви

- Людмила Кудіна, керівник ГО Молодіжна Альтернатива

- Учасники Академії Лідерів в Литві.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: