Херсон °C

Поліцейські нагадали школярам, як слід переходити дорогу

Новости » Общество
0

Поліцейські нагадали школярам, як слід переходити дорогуВ рамках проведення Всеукраїнського тижня безпеки руху працівники відділу ювенальної превенції обласного главку поліції провели зі школярами практичне заняття «Я - юний пішохід». Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Для цього ювенальні поліцейські разом із учнями 5 та 6 класу херсонської загальноосвітньої школи №16 вирушили на вулиці міста. Поліцейські розповіли дітям, в яких місцях слід переходити дорогу, якими дорожніми знаком та розміткою позначені пішохідні переходи. Також працівники поліції разом із школярами згадали значення інших дорожніх знаків, сигналів світлофора.

Після навчальної бесіди поліцейські надали можливість дітям приміряти засоби самозахисту працівників поліції та посидіти в службовому автомобілі.

Як зазначив начальник відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Ярослав Шанько, за час тривалих літніх канікул більшість дітлахів Правила дорожнього руху призабули. Отже за ініціативою начальника поліції Херсонщини Артура Мєрікова поліцейські поступово відвідають усі школи області та проведуть з молодшими класами заняття з дорожньої безпеки.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: