Херсон °C

В обласних закладів культури визначилися з керівниками

Новости » Общество
0

В обласних закладів культури визначилися з керівникамиЗавершився другий день з конкурсного добору на посаду керівників обласних закладів культури. Члени конкурсної комісії визначилися з кандидатами на вакантні посади. Про це повідомляє прес-служба Херсонської облради.

Так, директором Херсонського обласного Центру народної творчості обрано Володимира Капелюшника.

У конкурсі на посаду керівника КЗ «Херсонський академічний обласний театр ляльок» Херсонської обласної радиперемогу здобув Віктор Гаврилюк.

Аліна Доценко підтвердила, що саме її програма розвитку КЗ «Херсонський обласний художній музей ім. О.Шовкуненка» Херсонської обласної ради на найближчі роки є найкращою. Таким чином, більшістю голосів саме її кандидатуру підтримано на посаду директора.

У конкурсі на посаду очільника КЗ «Палац молоді та студентів» Херсонської обласної ради досягла успіху Олена Звягіна.

А завершувала сьогоднішній конкурсний день співбесіда з кандидатами на посаду керуючого КЗ «Обласний навчально-методичний центр культури і мистецтв» Херсонської обласної ради. Оскільки на цю посаду претендувала лише нині виконуюча обов’язки директора Олена Радова і її стратегія розвитку цілком задовольнила членів конкурсної комісії, то без вагань вони підтримали саме її кандидатуру.

Нагадаємо, учора керівником Обласного Палацу культури було обрано Світлану Іванову.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: