Херсон °C

У Скадовському районі поліцейські та лісники за 7 годин розшукали заблукалого грибника

Новости » Общество
0
У Скадовське відділення поліції звернувся чоловік. Він повідомив,  що в лісі поблизу с.Промінь загубився його 72-річний батько. Заявник розповів, що приблизно о 17:00 разом з батьками пішов в ліс збирати гриби, родичі розійшлися у різні сторони. Через годину мати з сином зустрілися в обумовленому місці, а батько не прийшов, телефона у нього не було. Поліцейські негайно приступили до пошуків літнього чоловіка. Про це інформує відділ комунікації поліції Херсонської області.
- Для розшуку грибника ми сформували пошукові групи з працівників поліції, кінологів, рятувальників та лісників, які добре орієнтуються у тій місцевості. Пошуковці прочісували ліс і найближчі до нього дороги, опитували жителів сусіднього села, - повідомив начальник Скадовського відділення поліції Олексій Пєшков.
Пошуки ускладнювало те, що у літнього чоловіка проблеми зі слухом, тому він міг просто не чути, як його кличуть. Крім того, почалася злива, що теж не допомагало людям, які шукали чоловіка і сподівалися, що з ним усе гаразд. Для більш ефективних пошуків, поліцейські, рятувальники та лісники поділили територію лісу на квадрати і перевіряли місцевість.
Приблизно о 02:00 дідуся знайшли живим і неушкодженим. Незважаючи на пережитий стрес, вимоклий одяг та втому, він не втратив бадьорість духу і знав, що його обов’язково знайдуть.    
Чоловік розповів, що майже годину збирав гриби, а потім не зміг згадати дорогу назад. Він почав блукати по лісу і відходив усе далі від місця, де його чекали рідні. На щастя, пошукова операція завершилася успішно, грибник та його родичі подякували пошуковцям.
Поліція Херсонщини нагадує громадянам про заходи безпеки при знаходженні в лісі під час збирання грибів:
- не можна відпускати в ліс людей похилого віку та дітей одних;
- обов'язково візьміть з собою в ліс засоби зв'язку, питну воду та мінімальний запас продуктів, сірники, одягайтеся в яскравий одяг;
- якщо ви все ж заблукали - не панікуйте!;
- рухаючись по лісу, залишайте за собою сліди, це можуть бути шматки матерії або обламані гілки;
- якщо ви зрозуміли, що не можете самостійно вийти з лісу, краще залишайтеся на місці і вас обов’язково знайдуть!

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: