Херсон °C

Переможці конкурсу «Учитель року – 2019» отримати грошові винагороди?

Новости » Общество
0
Переможці конкурсу «Учитель року – 2019» отримати грошові винагороди?Переможці обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» можуть отримати грошові винагороди в рамках реалізації Програми щодо запровадження обласних стипендій. Таке рішення прийняла профільна депутатська комісія під час сьогоднішнього засідання.
Протягом останніх трьох років в області не передбачувалось окреме фінансування нагородження лауреатів та переможців обласного етапу всеукраїнського конкурсу на відміну від інших обласних центрів.
Ректор комунального вищого навчального закладу «Херсонської академії неперервної освіти» Херсонської обласної ради Анатолій Зубко попрохав депутатів передбачити преміювання переможців у розмірі 5 тис. грн.
Розуміючи внесок педагогів у виховання молоді, члени постійної комісії вирішили збільшити винагороду до розміру трьох мінімальних заробітних плат та встановили до 5 таких стипендій для переможців конкурсу в кожній номінації.
Таким чином, комісія з питань освіти і науки рекомендувала Департаменту фінансів облдержадміністрації при формуванні обласного бюджету на 2019 рік врахувати видатки на виплату винагород для переможців конкурсу «Учитель року – 2019» у рамках Програми щодо запровадження обласних стипендій в галузі освіти і науки.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: