Херсон °C

Закон про булінг може вступити в силу наступного місяця – Олександр Співаковський

Новости » Общество
0
Верховна Рада зможе ухвалити у другому читанні проект закону  щодо протидії булінгу  на початку листопада. Про це заявив журналістам у парламенті перший заступник Голови Комітету з питань науки і освіти, народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Олександр Співаковський.
«Я впевнений, до другого читання законопроект 8584 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу» буде готовий упродовж одного місяця. Ми чітко знаємо, які положення необхідно буде доопрацювати. Тут проблем немає. Всі мають усвідомити, що ця робота робиться для дітей. Круглі столи не вирішують усіх проблем. Система цінностей, яка формується у дитини, дуже важлива: не вбий, не кради, будь толерантним… Саме на цих цінностях має виховуватися молоде покоління», – сказав Олександр Співаковський.
Народний депутат зауважив, що законопроект проводить розмежування між хуліганськими вчинками та цькуванням дітей у навчальних закладах, за що наразі не передбачено жодного покарання: «Ми вперше на законодавчому рівні визначаємо поняття "цькування”. Це психологічний, фізичний та інформаційний тиск. Це означає, що дитина знаходиться в дуже складному становищі. Хуліганських дій по відношенню до дитини може не бути, її можуть не бити. Але дитину можуть систематично штовхати, кидати її речі, публічно висміювати… Якщо вчитель все це бачить, він не має мовчати. Теж саме стосується адміністрації, яка буде зобов’язана створювати комфортні умови для розвитку дитини».
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: