Херсон °C

У шкільній їдальні Раденська новий посуд

Новости » Общество
0
Харчування у школах лишається досить серйозним та актуальним питанням для всіх, хто дотичний до освітнього процесу. Батькам потрібно, аби діти харчувалися смачними та калорійними стравами, а дітям головне, щоб було смачно. Наразі питання дитячого харчування у шкільних їдальнях поки що лишається на балансі місцевих бюджетів – районного та сільського. В деяких випадках батьки доплачують від 10 до 50 % до загальної суми, аби забезпечити школярів необхідними обідами та полуденками.
Однак кошти на продукти – це ще не все. Повного оновлення обладнання, ремонтів, а подекуди звичайного нового посуду потребують шкільні їдальні Олешківського району. Так сталося і в Раденській загальноосвітній школі. Про це розповіла директор навчального закладу Катерина Михайлівна Шейко:
- Кількість дітей у школі, які погодилися на харчування – збільшилася з цього навчального року. Наша шкільна їдальня завжди готувала смачно, а батьки ніколи не відмовлялися від смачних обідів для учнів. Тож, постало питання нового посуду. Ми звернулися до Благодійного Фонду Євгена Рищука. Євген Миколайович погодився нам допомогти. І дотримав свою обіцянку – у вересні ми отримали  84 тарілки для других страв, 84 чашки та 168 тарілок для перших страв і салатів. Одразу ж передали цей посуд кухарям – тепер у нас цього добра вистачає. 

У шкільній їдальні Раденська новий посуд

 

У шкільній їдальні Раденська новий посуд

 

Поки що школярі Раденська харчуються за батьківські кошти, за виключенням 29 учнів пільгових категорій. Загалом, до їдальні в школі щодня приходять більше 200-т учнів. Однак, керівництво школи дуже розраховує на порозуміння та допомогу місцевого самоврядування.
- Невдовзі має відбутися сесій райради та сільради, - продовжує Катерина Михайлівна. – Тоді нам мають виділити кошти на харчування. Того року це було так: 50 % давав районний бюджет, 30% - сільська рада, і ще 20% доплачували батьки. Звісно, 20% - то не таке вагоме навантаження на батьків, як зараз – оплачувати повністю. Тим більше, що у нас харчуються всі діти – з 1 по 11 клас. Готують наші кухарі смачно, всім подобається. І, звичайно ж, розраховуємо на подальшу підтримку Євгена Рищука, сподіваємось, що це була не остання його допомога.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: