Херсон °C

«Зелений тариф» обирають все більше абонентів «Херсонобленерго»

Новости » Общество
0
Усе більше жителів Херсонської області переконуються у зручності і корисності використання «зеленого тарифу». За цим спеціально встановленим тарифом приватні домогосподарства відповідно до Закону України «Про електроенергетику» використовують електроенергію, вироблену за допомогою альтернативних джерел - сонячного випромінювання та вітру.
За 9 місяців 2018 року сонячні електростанції, що знаходяться у власності юридичних осіб – підприємств та товариств, згенерували і поставили Товариству 297 МВт. електроенергії. Таким чином в експлуатування введено 32 генеруючі станції. Про це йдеться на сайті товариства.
Усе більше постачають електроенергії до загальної мережі і мешканці приватних секторів. Лише за 8 місяців поточного року більше 300 приватних домогосподарств почали співробітництво із Товариством. За цей період було вироблено 6228,2 кВт. (що дорівнює 6 МВт.) «зеленої» електроенергії.
Кожен житель Херсонської області має змогу відчути переваги «зеленого тарифу» на собі, звернувшись до віконець №1 і №2 Сервісного центру по вул. Пестеля, 5 з відповідними документами:
1. Заява-повідомлення;
2. Однолінійна схема підключення генеруючої установки;
3. Копія договору про користування електричною енергією;
4. Копія паспорта заявника;
5. Копія ідентифікаційного номеру заявника;
6. Довідка з банку (оригінал) про відкриття рахунку (для перерахування коштів);
7. Сертифікат на встановлене обладнання (фото панелі та інвертор).
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: