Херсон °C

Бюджетна комісія обласної ради до сесії готова

Новости » Общество
0
Сьогодні, 3 жовтня, відбулося 33-тє засідання постійної депутатської комісії обласної ради з питань бюджету та фінансів під керівництвом депутата обласної ради Павла Філіпчука. Про це повідомляє прес-служба Херсонської обласної ради.
Депутати одноголосно підтримали виділення грошей для КЗ «Херсонський обласний протитуберкульозний диспансер». Там терміново необхідний ремонт даху та внутрішні оздоблювальні роботи боксів. Крім того, не викликала у депутатів розбіжностей у думках і необхідність профінансувати комунальний заклад «Таврійський навчально-реабілітаційний центр». За словами директора закладу, там зараз навчаються 200 дітей в тому числі із розумовими вадами, більше 80 з них - інваліди. Деякий час тому керівництво центру отримало низку зауважень від МНС: потрібно було терміново привести в порядок пожежну безпеку будівлі. Депутати тоді відразу виділили кошти на усунення недоліків, але, зважаючи на обмежений ресурс, грошей на все не вистачило. І тепер члени комісії «додали» кошти, яких бракувало на остаточне виправлення зауважень від МНС.
В цілому більшість питань були підтримані, але «відкладені» на майбутній фінансовий рік через об'єктивну нестачу коштів у поточному періоді.
«Більшість комунальних установ і служб вимагають постійної фінансової підтримки: для оновлення матеріальної бази, утримання будівель і колективів, проведення заходів. Однак надходження до бюджету впали, тому перевиконання, яке б можна було розподіляти, за підсумками 9 місяців немає. Таким чином, всі питання, які ми сьогодні підтримали, тим самим «пообіцявши» профінансувати в наступному році, будуть внесені у формування бюджету області на 2019 рік», - прокоментував підсумки засідання голова комісії Павло Філіпчук.
Всього порядок денний складався з 29 питань, 4 з яких буде винесено на обговорення сесії облради.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: