Херсон °C

«Морські» майнові податки під контролем фіскалів

Новости » Общество
0

І після завершення курортного сезону фахівці управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі проводять активну щоденну роботу по встановленню суб’єктів господарської діяльності сфери оздоровлення, які не сплачують бюджетам місцевих громад податок на нерухоме майно.

Так, у Каланчацькому районі протягом двох років працювала база відпочинку - об’єкт нерухомості площею 494 кв. м., розташована на земельній ділянці юридичної особи, який не сплачував податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. А сам заклад оздоровлення було зареєстровано на фізичну особу, яка померла 2 роки тому. Новий власник виявився іноземною фізичною особою, який не мав виду на проживання на території України або довідки про проживання на території України більше півроку. Тільки після реєстрації приватним підприємцем, відповідно вимог діючого податкового законодавства, суб’єкт самостійно задекларував та перерахує до бюджету майже 10 тис. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Нагадаємо: за наявності у власності платника податку об’єкта (об’єктів) житлової нерухомості, в тому числі його частки, що перебуває у власності фізичної чи юридичної особи - платника податку, загальна площа якого перевищує 300 кв. м (для квартири) та/або 500 кв. м (для будинку), сума податку збільшується на 25000 гривень на рік за кожен такий об’єкт житлової нерухомості (його частку). Податок сплачується за місцем розташування об’єкта/об’єктів оподаткування (пп.266.9.1 п.266.9 ст.266 ПКУ).

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: