Херсон °C

Актуально про нарахування субсидій

Новости » Общество
0
3 жовтня на засіданні Уряду постанова КМУ «Питання надання пільг та субсидій для відшкодування витрат на оплату послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», яка вносила зміни до порядку призначення субсидій, була знята з розгляду. За попередньою інформацією Асоціації міст України, постанову планують затвердити на наступному засіданні Кабміну, в середу 10 жовтня.
На даний момент Асоціація міст України рекомендує:
1) утриматись від нарахування субсидій до прийняття відповідних змін. Це дасть змогу запобігти подвійній роботі;
2) не розповсюджувати отриману від ОДА інформацію про нові умови нарахування субсидій до моменту їх офіційного оприлюднення.
За інформацією Мінсоцполітики зміни до постанови № 848, зокрема, передбачають призначення житлової субсидії:
- один раз на рік (до кінця наступного опалювального періоду) і розраховувати її розмір окремо на опалювальний та неопалювальний періоди;
- у випадку наявності заборгованості із сплати єдиного соціального внеску з вини роботодавця
- коли член домогосподарства не має доходів, перебуваючи у складних життєвих обставинах у зв’язку із хворобою члена сім’ї або працездатний член сім’ї є алко- або наркозалежним та хворим на злоякісні новоутворення за рішенням комісії;
- на оплату внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку
- без врахування до сукупного доходу сплачених аліментів та спеціальної бюджетної дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби тощо.

 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: