Херсон °C

Художнику даруватимуть шанс на здійснення мрії

Новости » Общество
0
13 жовтня, в цю суботу, Всеукраїнська громадська організація людей з інвалідністю «Велід» за підтримки ТРЦ Фабрика проводитиме Благодійний аукціон. Захд відбудеться о 14:00 (на другій черзі ТРЦ) на підтримку випускника Олешківського дитячого будинку, людини з інвалідністю з дитинства Федора Романова. Про це у соцмережі пишеВіктор Булка.
«Федор Романов — художник від Бога! Його роботи наповнені всесвітом і всесвіт, безсумнівно, відповідає взаємністю! Під час тривалого спілкування та розмов на всілякі теми, єдиною незмінною лишалася тема його мрії дитинства. Сам Федір впоратися з нею не в силах, втім з нашою допомогою — можливо все!
Його мрія - вчити малювати дітей з особливими потребами та дітей з малозабезпечених сімей, щоб розкрити їхні творчі здібності та розвинути талант до малювання! Для відкриття художньої студії Федору необхідна неабияка допомога. Початкова сума на придбання художніх матеріалів, інструментів та інше, за попередніми підрахунками, становить близько 20 тисяч гривень.
Тому, ми розпочинаємо збір благодійних коштів на реалізацію Мрії з дитинства молодого художника і звертаємось до всіх небайдужих людей — нам конче необхідна саме участь кожного! Під час проведення благодійного аукціону відбудеться невелика концертна програма за участі дітей з інвалідністю, які з радістю готові показати свої творчі здібності та вміння, тим самим, підтримати Благородну ідею! До благодійного заходу долучилися та підтримали Херсонські громадські організації «Серце матері» та «Зачаровані діт
и», - йдеться в повідомленні.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: