Херсон °C

Чемпіон світу з плавання зустрінеться з дітлахами

Общество, Политика
0

 

Чемпіон світу  з плавання зустрінеться з дітлахамиВперше до Херсонського сімейного спортивно-розвиваючого комплексу JUMP PARK завітає український плавець, срібний призер Олімпіади в Сіднеї, чемпіон світу, чемпіон Європи, чотириразовий володар Кубка світу з плавання, учасник чотирьох олімпіад, триразовий переможець турніру «Mare Nostrum», Заслужений майстер спорту, громадський діяч та народний депутат Радикальної партії Олег Ляшко - Денис Силантьев.

12 жовтня о 15:00 чемпіон світу з плавання проведе зустріч з вихованцями спортивних шкіл міста Херсон на території Комплексу JUMP PARK.

Кожного відвідувача чекає автограф-сесія, спілкування в дружній атмосфері і теоретичний майстер-клас. Денис Силант’єв розкриє свій секрет досягнення високих результатів у спортивному напрямку, а також як досягати поставлених цілей на етапі кар'єрного становлення.

Український плавець поділиться власним досвідом роботи з тренерами і правильним відношенням до обраного виду спорту. Діти та їх батьки зможуть отримати відповіді на багато хвилюючих спортивних питань!

З огляду на той факт, що Заслужений майстер спорту захистив кандидатську дисертацію за темою «Корекція фізичного розвитку слабозорих дітей засобами плавання», даний майстер-клас буде корисний і батькам дітей з порушеннями зорового сприйняття, зорово-моторної координації і т.д.

Майстер-клас з Денисом Силант’євим буде проходити БЕЗКОШТОВНО! Необхідно тільки придбати вхідний квиток до JUMP PARK за затвердженим тарифом буднього дня.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: