Херсон °C

Держпродспоживслужба надіслала лист меру Херсона

Новости » Общество
0
Впродовж 2018 року херсонці неодноразово зверталися до обласного управління Держпродспоживслужби. Більшість звернень стосувалась утримання контейнерних майданчиків для збирання та зберігання твердих побутових відходів. Сміття на вулицях міста й справді стало для городян щоденною проблемою. За результатами розгляду багаточисленних скаргобласне управління встановило такі порушення:
- неналежне, без дотримання мінімальних санітарних розривів, визначених п. 2.8 санітарних правил, розташування майданчиків відносно житлових будинків, дитячих майданчиків, об’єктів інфраструктури;
- неналежне облаштування майданчиків в частині відсутності водонепроникного покриття, зручних під’їзних шляхів, встановлення огорожі, навісу, що визначено п. 2.7 санітарних правил, в значній частині взагалі відсутнє необхідне тверде покриття майданчика для збирання ТПВ;
- власниками сміттєвих контейнерів, всупереч п. 2.15 санітарних правил, не проводиться їх миття та дезінфекційна обробка, що є основною причиною розповсюдження неприємних запахів, приваблює гризунів, диких птахів та комах, а основне – сприяє розмноженню збудників інфекційних хвороб, особливо в літній час, коли кратність миття та дезінфекції визначена не рідше 1 разу на 10 діб у теплий період року (при середньодобовій температурі вище +5ᵒС) та 1 разу на місяць в інші пори року.
Таким чином, встановлено порушення з боку Херсонської міської ради вимог «Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць».
Поки що від Держпродспоживслужби направлено лист міському голові з вимогою вжиття вичерпних заходів щодо усунення виявлених порушень та забезпечення дотримання санітарних норм та правил утримання території міста Херсона.
А в разі невиконання обласне управління звертатиметься до правоохоронців, аби вони вплинули на міську владу Херсона.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: