Херсон °C

У Високопільському районі назріває соціальний бунт

Общество, Здоровье
0

Про це сьогодні директор Департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації Віктор Короленко говорив під час зустрічі з викопільськими медиками та депутатами райради. Нажаль, на зустріч прийшли 8 депутатів з 25.

Селищний голова в Високопільської селищної ради Руслан Застава у соцмережі прокоментував:

«Директор Департаменту охорони здоров'я Херсонської ОДА Віктор Короленко депутатам Високопільської районної ради окреслив ситуацыю. Хоча його звернення стосується кожного мешканця району.
P.S. здивувала статистика, яка стверджує, що район (крім Кочубеївської первинки) пасе задніх по підписанню декларацій та інших питань. Також дуже здивувала відверта пасивність самих медиків!».

Через блокування роботи Високопільської районної ради медики залишаться без заробітної плати, а медзаклади повністю без фінансування.

Віктор Короленко звернувся до присутніх:«Вони ж вас обслуговують, ваших батьків, дітей, жінок. На жаль, вони вибрали таких депутатів. Мене не цікавлять політичні справи, мене цікавить фінансовий стан. Дайте людям заробітну плату і зробіть НКП центру медико-санітарної допомоги. Що зміниться у наступному році, я не знаю. Хто буде у наступному році, я теж не знаю. Але на сьогодні іншого шляху не має... Я читав, що хотіли перекривати залізну дорогу. От скажіть, як лікарів медичної системи можна доводити до цього? Я прошу вас, переговоріть з депутатами, подобається їм, не подобається, я теж не знаю. Якщо це не зробити до наступної п’ятниці, якщо не буде НКП, я змушений буду констатувати, понаписую в усі служби, це соціальний зрив і бунт. І  ви маєте розуміти, що всі заклади охорони здоров’я первинної ланки: це всі ФАПИ, це всі амбулаторії, всі центри ПМЗД будуть закриті з 1 січня 2019 року. Це по закону так належить робити. Потім, щоб мені не казали, що нічого не говорив. По-перше, я не повинен, це робити, бо я такий же лікар, як і ви.  Але я розумію всю складність ситуації, тому за це дуже хвилююся».

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: