Херсон °C

Віктор Короленко звернеться до депутатів області

Новости » Общество
0

Сьогодні керівник Департементу охорони здоров’я Віктор Короленко побував у Високопільському районі, щоб зустрітися з представниками громади та депутатами.

Нагадаємо, що у зв’язку з тим, що депутати Високопільськой райради бойкотують засідання з травня місяця, не приймаючи жодного рішення, соціальна сфера громади почала вже страждати від таких дій. Нещодавно медики Високопільщини заявили, що через заборгованість по зарплаті перекриють залізничні колії. Мало того, медики не зможуть надавати елементарні послуги своїм пацієнтам.

«Нарада закінчилась. Детально доповів громаді про розвиток системи охорони здоров’я в 2018-2019 роках. Про можливі ризики. Сесії так і не відбулось. Виплату заробітної плати медикам первинної ланки вдалось вирішити іншим шляхом. Проте створення НКП, отримання і розподіл субвенції в районі без сесії неможливо. Мешканці району звернулись до мене, як до депутата обласної ради

( виявляється у Високопільському районі немає представника в обласній раді). Завтра зачитаю на засіданні сесії обласної ради. Буду вирішувати питання доти, доки не буде вирішено позитивно!», - повідомляє в соціальній мережі Віктор Короленко.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: