Херсон °C

Депутати Херсонської міської ради можуть залишити частину міста без опалення

Новости » Общество
0

Депутати Херсонської міської ради можуть залишити частину міста без опаленняВ соціальній мережі один із працівників МКП «Херсонтеплоенерго» повідомляє, що на комунальному підприємстві вже другий місяць затримки по виплаті заробітній платі.

«Знаєте, що в цій ситуації мене насторожує? Прикро, що не дивлячись на масу труднощів, теплопостачальне підприємство готове до подачі опалення на 99,9%.

Споживачі нашого підприємства знають, що ми справляємось із своїм завданням. Підприємству заборгувала величезні кошти держава, споживачі, і зараз мова йде про початок опалювального сезону, мова йде про те, що субсидію люди менше отримають. А ще мова піде про нас, тих, хто не поїхав до Польщі, чи Чехії, і поки що працюємо тут. Чому ці депутати не розуміють, що, якщо вони не допоможуть своєму підприємству, то, в першу чергу, постраждаємо навіть не ми, а пів Херсона буде сидіти в холодних домівках», - пише Іван Сидоренко.

Нагадаємо, що минулого тижня на засіданні мандатної депутатської комісії міськради Херсона депутати обговорювали питання про зміни в бюджеті міста. Зокрема, мова йшла про фінансову підтримку МКП «Херсонтеплоенерго».

За інформацією, що оприлюднювалася в ЗМІ, вказане комунальне підприємство має заборгованість по зарплаті та інших обов’язкових платежах у сумі 11,7 млн. грн..

Окрім того, нагадаємо чиновникам та депутатському корпусу міськради, що причиною такої ситуації є все та ж дія норм Закону України щодо обов’язкового використання теплопостачальними підприємствами спецрахунків для проведення розрахунків за природний газ.

Як не погодитися з криком душі працівника КП, невже в ситуації допоможуть тільки холодні батареї, і люди на мітингах, а не здоровий глузд?! Думається, що без пікетів тут не обійдеться.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: