Херсон °C

Шафа і TERRA FUTURA створили Поетичну мапу Херсона

Новости » Общество
0

У неділю у smart cafе SHKAF творчі херсонці зберуться на жовтневу "Поетичну шафу". Цього місяця вона пройде спільно із 17-м фестивалем мистецтв TERRA FUTURA. "Ми об’єднали зусилля та створити "Поетичну мапу Херсона" – відео, на якому 17 авторів читатимуть свої рядки у різних куточках нашого міста. Зустріч ми розпочнемо саме із перегляду цього ролику", - анонсували організатори.

Після автори спробують свої сили у батлі та змагатимуться за звання "Поета місяця". Буде й колективна творчість – "безкінечний вірш". Участь у його написанні зможе взяти кожен, хто завітає на захід.

Дарія Кучеренко поділилася, що чекає творчої атмосфери і змоги виразити себе та послухати інших виступаючих. "Здається, я підсіла на "Шафу". Це така наче терапія, де ти можеш проживати різні емоції та почуття через свою власну творчість та творчість інших "шафовців". Також я шукаю натхнення, яке, здається, повсюди серед поетів та музикантів. Написала дещо нове і маю велике бажання поділитися цим", - зазначила поетеса.

На сцені лунатиме жива музика - виступатимуть барди та херсонські гурти. Зокрема, "Нефеншуй", "Скифы", "LINROCK" і "Windmusic".

Також у рамках заходу заплановані різноманітні виставки та розіграші подарункових сертифікатів.

Вечір пройде за підтримки Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. Лавреньова, Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша і Креативної майстерні "Слон".

 

 

 

Шафа і TERRA FUTURA створили Поетичну мапу Херсона

 

Шафа і TERRA FUTURA створили Поетичну мапу Херсона

 

Шафа і TERRA FUTURA створили Поетичну мапу Херсона

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: